Categories

Boks me bluetooth

1 Review
Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-34

1,290 L 990 L

Deri në 10 m

Koha e punës: 5 orë

Dimension: 60 * 60 * 60 mm

Pesha neto: 280 g

Fuqia: 3w

Frekuenca: 280HZ-16Khz

Signal-to-zhurma: 95dB

Kapaciteti i baterise: 600mAh

1 review for Boks me bluetooth

  1. Vlerësuar 4 nga 5

    Enea

    Prsh pse sbeni transport?

    • Shopping TV Support

      Pershendetje, ne bejme transport kudo ne Shqiperi dhe Kosove kundrejt nji pagese te vogel.

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032