1,890 ALL

Në gjëndje

Kodi:K28-6

Krahaso

Boks me Bluetooth.
Ne formen e personazhit Kevin te Minions
Ka vend per USB dhe karte SD
Vend per fishe AUX 3.5mm
Fuqia 3W
Gjatesia 17cm
Pesha 250 gr
Lidhje bluetooth deri ne 10 metra largesi

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Boks me Bluetooth Minions S-30B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top