-23%

Boks me bluetooth

1,290 L 990 L

Në gjëndje

4 out of 5 based on 1 customer rating
1 Review

Kodi:kk-34

Deri në 10 m

Koha e punës: 5 orë

Dimension: 60 * 60 * 60 mm

Pesha neto: 280 g

Fuqia: 3w

Frekuenca: 280HZ-16Khz

Signal-to-zhurma: 95dB

Kapaciteti i baterise: 600mAh

1 review for Boks me bluetooth

  1. 4 out of 5

    :

    Prsh pse sbeni transport?

    • :

      Pershendetje, ne bejme transport kudo ne Shqiperi dhe Kosove kundrejt nji pagese te vogel.

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top