Categories

Boks me Bluetooth

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K28-8

1,990 L

Boks me Bluetooth.

Ne formen e personazhit te filmit vizatimor Breshkat Ninxha

Me USB dhe karte SD per te degjuar muzike

Vend per fishe AUX 3.5mm

Fuqia 3W

Kapaciteti i baterise 300mAh

Gjatesia 17cm

Pesha 250 gr

Lidhje bluetooth deri ne 10 metra largesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boks me Bluetooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54