Categories

Boks me Bluetooth

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K28-8

1,990 L

Boks me Bluetooth.

Ne formen e personazhit te filmit vizatimor Breshkat Ninxha

Me USB dhe karte SD per te degjuar muzike

Vend per fishe AUX 3.5mm

Fuqia 3W

Kapaciteti i baterise 300mAh

Gjatesia 17cm

Pesha 250 gr

Lidhje bluetooth deri ne 10 metra largesi

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Boks me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032