KATEGORITE

Celular Doogee X5, Kover dhe Xham mbrojtes DHURATE

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K121-15

9,990 L

Përshkrimi

Doogee X5

Dimensionet :143 x 72.2 x 8.8 mm

Ekrani: 5”

Kamera mbrapa 5.0 MPX

Kamera para:  2.0 MPX

Rezoluta: 720 x 1280 px

Battery: Li-Po 2200 mAh

Memoria 8 gb

MicroSD max. 32 GB

RAM 1 GB

Android 4.3

CPU 1.300,0 MHz (4-core)

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Celular Doogee X5, Kover dhe Xham mbrojtes DHURATE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE