Categories

Kufje Bluetooth Remax T8

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-69

1,590 L

Kufje Bluetooth Remax T8
Me cilësi të lartë zeri
Bluetooth 4.1 për lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme
HD mikrofon për të iu përgjigjur thirrjeve telefonike
Distance: 10m
Duke folur kohë: rreth 5h
Koha tarifimit: rreth 2h

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje Bluetooth Remax T8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032