Categories

Kufje maxell yoyo

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: F – 266

2,500 L 1,490 L

Si t’i shijoni ngjyrat e jetes suaj me muzike?

Menyra me e mire eshte nepermjet kufjeve me kase silikoni per me shume siguri dhe per  te shmangur demtimet.

Shume te menaxhueshme pasi kane permasa shume te vogla,me stil edhe ne pjesen e kabullit qe i ben mjafte cilesore.Realizoni telefonata nepermjet mikrofonit dhe butonin per te nderruar kengen apo stacionin radiofonik .

Shijoni jeten me kufjet Maxell yoyo!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje maxell yoyo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54