-40%

Kufje maxell yoyo

2,500 L 1,490 L

Në gjëndje

Kodi: F – 266

Si t’i shijoni ngjyrat e jetes suaj me muzike?

Menyra me e mire eshte nepermjet kufjeve me kase silikoni per me shume siguri dhe per  te shmangur demtimet.

Shume te menaxhueshme pasi kane permasa shume te vogla,me stil edhe ne pjesen e kabullit qe i ben mjafte cilesore.Realizoni telefonata nepermjet mikrofonit dhe butonin per te nderruar kengen apo stacionin radiofonik .

Shijoni jeten me kufjet Maxell yoyo!

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje maxell yoyo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top