Kufje Panasonic RP-HV41E-K

1,170 L

Në gjëndje

Kufje shume te rehatshme  te cilat  do ju transmetojne ze te fiqishem pa shtremberim .

Kufjet janë shumë të lehta dhe për kete shkak ato mund të merren me vete pothuajse kudo në udhëtimet tuaja.

  • Ndjeshmëria (dB / mW): 104
    • Max energjisë (mW): 40
      • Response Frekuenca (Hz – kHz): 10Hz – 25kHz
        • Cable Length (m): 1.1

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje Panasonic RP-HV41E-K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top