-41%

1,000 ALL 590 ALL

Në gjëndje

Kodi: T – 171

Krahaso

Tani mund te notoni bashke me Smartfonin tuaj.

Nje produkt shume praktik dhe shume i nevojshem.

Mbrojtesja nga uji eshte nje mase sigurie edhe ndaj reres dhe pluhurit. Kjo mase kunder ujit eshte projektuar per te lejuar perdorimin e plote te telefonit. Duke pasur mundesine e perdorimit te plote te tastieres me prekje “touch”, si dhe forma të ndryshme per Smartfone, telefona qe hapen,kjo lloj mbrojtese ju lejon te perdorni telefonin plotesisht ne plazh, ne kohe te lagesht, ne det dhe ne çdo lloj aktiviteti jashte shtepise. Fale kesaj pajisje ju do te mund te perdorni plotesisht celularin tuaj si dhe  te beni foto,video etj…

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbajtese celulari kunder ujit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top