Categories

Mbajtese Per Telefonin Qe Fiksohet Te Krahu

Availability: In stock

790 L

E perbere nga material nejloni i cilsesise se larte

Membran plastike qe mbron ekranin

Mbrojtja e përshtatshme  dhe e sigurt ndërsa jeni në lëvizje dhe gjatë ushtrimeve
Ka nje xhep te vogel per kufjet, celesat etj
Përmasat: Afërsisht. 15.5 x 9cm (L x W)
Përshtatet me krahun ne perimetrin: 8 – 14 inç

Ideale per vrapin tuaj pasi nuk do te shqetesoheni me

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbajtese Per Telefonin Qe Fiksohet Te Krahu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54