Categories

Mbajtese Per Telefonin Qe Fiksohet Te Krahu

Availability: In stock

790 L

E perbere nga material nejloni i cilsesise se larte

Membran plastike qe mbron ekranin

Mbrojtja e përshtatshme  dhe e sigurt ndërsa jeni në lëvizje dhe gjatë ushtrimeve
Ka nje xhep te vogel per kufjet, celesat etj
Përmasat: Afërsisht. 15.5 x 9cm (L x W)
Përshtatet me krahun ne perimetrin: 8 – 14 inç

Ideale per vrapin tuaj pasi nuk do te shqetesoheni me

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbajtese Per Telefonin Qe Fiksohet Te Krahu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032