Categories

Jastek 3 ne 1 Go Go Pillow

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-141

1,990 L 690 L

Tabletat dhe smartfonat e medhenj jane te mire por ti mbash ne dore vertet te lodh.

Te besh e-mail,te shkruash nderkoh qe udhetoni,shikoni nje film ose kur beni receta gatimi eshte shume e veshtire.

Jasteku multifunksional Go go Pillow per cdo tablete,kudo dhe kurdo me duar ose pa duar ju mund te mbani pajisjen tuaj.

Ka nje dizajn me kater cepa te bute te cilat kapin pjeset anesore te tabletit tuaj,mban tabletin tuaj si te mbyllur me celes,nuk e le ate te bjere ne pozicion te kundert,madje edhe gjate tronditjeve.

Perdoreni gjate stervitjes suaj ne palester ose ne karrige,krevat e kudo.

Ka hapesire per fishen e kufjeve,me dy llastiket anesore ju mund ta vendosni dhe kapni  kudo edhe ne koken e sediljes se makines dhe te shihni filma.

Ai hapet ne dy pjese dhe kthehet edhe ne nje jastek per qafen tuaj,per qendrimin ne makine apo kudo te deshironi.

Video ju ilustron se si dhe ku ta perdorni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jastek 3 ne 1 Go Go Pillow”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54