Categories

Power Bank Platinet 10000 mAh

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K123-24

3,990 L

Marka Platinet

Burim energjie me cilesi te larte per udhetimet tuaja.Karikon pajisje si iPhone,iPad,iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

Ju mund te karikoni tani disa here pajisjen tuaj me nje kapacitett 6000 mAh.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Power Bank Platinet 10000 mAh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032