Categories

Power Bank Platinet 6000 mAh

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K123-21

2,990 L

Marka Platinet

Burim energjie me cilesi te larte per udhetimet tuaja.Karikon pajisje si iPhone,iPad,iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

Ju mund te karikoni tani disa here pajisjen tuaj me nje kapacitett 6000 mAh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power Bank Platinet 6000 mAh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54