Categories

Power Bank Platinet 7200mAh

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kopi:K123-22

2,090 L

Marka Platinet

Burim energjie me cilesi te larte per udhetimet tuaja.Karikon pajisje si iPhone,iPad,iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

Ju mund te karikoni tani disa here pajisjen tuaj me nje kapacitett 7200 mAh.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Power Bank Platinet 7200mAh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032