Shtres mbrojtese per celularit Nano Anti-Shock

790 L

Në gjëndje

5 out of 5 based on 1 customer rating
1 Review

Kodi:K39-36

Shtresa e holle vesh ekranin e celularit duke e mbrojtur krejtesisht ate nga goditjet e shumta.

E perbere me 5 shtresa

Ju mund edhe ta godisni me hekur apo mjete te tjera dhe ekrani nuk do demtohet aspak dhe vetem mbrojtesja do prishet.

Per celulare iphone 5/5s/6/6s/7

Per celulare Samsung S3/S4/S5/S6/S7/A3/A5/A510/J1Ace

LG G5

Ndiqni videon mbi menyren sesi perdoret:

1 review for Shtres mbrojtese per celularit Nano Anti-Shock

  1. 5 out of 5

    :

    Qenka shume nona kjo

    • :

      Eshte vertet e mire.

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top