Categories

Shtres mbrojtese per celularit Nano Anti-Shock

1 Review
Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K39-36

790 L

Shtresa e holle vesh ekranin e celularit duke e mbrojtur krejtesisht ate nga goditjet e shumta.

E perbere me 5 shtresa

Ju mund edhe ta godisni me hekur apo mjete te tjera dhe ekrani nuk do demtohet aspak dhe vetem mbrojtesja do prishet.

Per celulare iphone 5/5s/6/6s/7

Per celulare Samsung S3/S4/S5/S6/S7/A3/A5/A510/J1Ace

LG G5

Ndiqni videon mbi menyren sesi perdoret:

1 review for Shtres mbrojtese per celularit Nano Anti-Shock

  1. Rated 5 out of 5

    Hans

    Qenka shume nona kjo

    • ShoppingTV

      Eshte vertet e mire.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54