L7,990Lekë

Në gjëndje

Kodi:K13-111

Krahaso

Android Box eshte nje menyre inovative ku ju mund te shikoni te gjithe kanalet vetem nepermjet wireless pa u shqetesuar nga kabujt e antenes dhe fishat e tjera.

Procesori quad core cortex A9R4

Sistem operimi Android 4.4 KitKat

Lidhje wireless: Wifi 802.11 n

Bluetooth 4.0

Video output HDMI 1.4b deri ne 4K, 30 fps

Energjia DC 5 V, 2 A

Port 2 USB

Port HDMI

SD/MMC

RAM 2 GB

ROM 8 GB

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Android TV BOX M8S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?