KATEGORITE
Sale!

Android Tv Box X96 Mini

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-198

5,990 L 5,490 L

Description

Android TV Box X96 Mini

Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.

Sistem Android 7.1.2

Rezolucionit 2160 p

Lidhej me internet me fishe dhe me Wifi

RAM 1GB DDR3

Memorja te brendshme 8GB.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android Tv Box X96 Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.