Gjendja mbaroi

Blackview ultra

13,490 L

Out of stock

Kodi:K40-20

Nuk është I disponueshëm

Blackview ultra

Specifikat:

Dimensionet:67.8 x139 x 9 mm

CPU:ARM cortex A-7, 1300MHZ

RAM:1gb

Memorie:5gb

Kamera mbrapa 8 MP

Kamera para 5 MP

Bateri:2200 mAh

Me dy programe sipas deshires, android dhe iphone

OS:4.4.2 android

Display:4.7”

Kamera:3264 x 2448 pixels

Kart Sim: Micro-sim, Mini-sim

Wifi: Hotspot

Usb

Bluetooth:4.0

Garancia 3 muaj

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Blackview ultra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top