KATEGORITE

Boksa Intex IT-356

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K82-10

1,990 L

Kategoritë: , Etiketat: ,

Description

Bokse Stereo me lidhje USB.

Nuk duhet të kufizoheni nga fishat tradicionale të korentit!

Boksi i bukur INTEX IT-356, furnizohet me korrent përmes një porte USB, e cila mund të lidhet ose me PC ose me Laptop. Përdor bokset 50mm për performancë të lartë dhe qartësi të shëndoshë, për një total prej 3×2 watts RMS.

Ky boks ka një çelës të posaçëm në kabllin qe e lidh me porten audion 3.5mm për të rregulluar volumin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boksa Intex IT-356”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.