Categories

Bokse Aitkenson AT-8020

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-46

2,490 L

Bokse Aitkenson AT-8020

Me MP3 player

ME USB DHE TF Card

FM RADIO BAND

Tensioni: 220V ~ 240V

Subwoofer: 5W

Bokset: 3W X 2

Permasa

Bokset: 70mm * 80mm * 130mm

Subwoofer: 190mm * 130mm * 110mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse Aitkenson AT-8020”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *