5,990 ALL

Në gjëndje

Kodi:K13-106

Krahaso

Me Bluetooth

Me MP3 player

Me USB dhe SD CARD

Tensioni: 220V

Subwoofer: 30W

Bokse: 18W X 2

Permasat e bokseve: 108mm * 102mm * 310 mm

Permasat Subwoofer: 170 * 328 * 310 mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse Aitkenson AT-8145”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top