4,990 ALL

Në gjëndje

Kodi:K13-105

 

Krahaso

AT-8170

Me MP3 player ME USB dhe SD CARD

Tensioni: 220V

Subwoofer: 25W

Bokse 15W X 2

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse Aitkeson AT-8170”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top