Categories

Dongle Anycast nderlidhes Celular-TV

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-78

3,990 L

Anycast eshte nje pajisje e vogel e cila vendoset tek porta HDMI ne televizorin tuaj dhe ben nderlidhjen me smartphone, laptop apo tablet me sistem Android per te shfaqur ne TV gjithcka qe  deshironi.

Me anycast pajisja juaj behet si nje telekomande per Tv mjafton qe te keni internet ne shtepi.

Karakteristikat kryesore:

Interkoneksionit Wireless, duke shikuar foto / video / music etj.

WiFi 802.11

Mbështetje HDMI 1.4, 1080P HD të plotë të prodhimit.

Model: anycast
Ngjyra : zeze
Interface: HDMI

Mbështetje System: IOS, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Mac OS, Android, Windows 2000

Pesha e produktit: 0.020 kg

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Dongle Anycast nderlidhes Celular-TV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *