Categories

Drone Sky Viter Stunt

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K103-1

6,990 L

 

  • Mund te ndryshoni  komandimin me nje saktesi maksimale ne baze te nivelit tuaj te pervojes, fillestar, te ndermjetem apo maksimal.
  • Bene rrotullime ne ajer, thjeshte me nje te shtypur butoni.
  • Eshte i ndertuar me matrial plastike te forte dhe rezistent ndaj goditjeve.
  • Permasat 10 inch apo 25.4 cm hapsirat ndermjet helikave.
  • Shpejtesia 25.6km ne ore.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Drone Sky Viter Stunt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Drone Sky Viter Stunt

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K103-1

6,990 L

 

  • Mund te ndryshoni  komandimin me nje saktesi maksimale ne baze te nivelit tuaj te pervojes, fillestar, te ndermjetem apo maksimal.
  • Bene rrotullime ne ajer, thjeshte me nje te shtypur butoni.
  • Eshte i ndertuar me matrial plastike te forte dhe rezistent ndaj goditjeve.
  • Permasat 10 inch apo 25.4 cm hapsirat ndermjet helikave.
  • Shpejtesia 25.6km ne ore.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Drone Sky Viter Stunt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *