Categories

HoverBoard 10.1-inch

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-5

29,990 L 24,990 L


Hoverbord eshte krijuar per t’ju lehtesuar levizjen e perditshme ne pune apo shtepi dhe duhet shume pak kohe per ta mesuar. Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet. Ka dy sesnosre ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t’u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.
Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem. Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla. Gjithashtu mund te rrotulloheni 360 grade ne vend.

  • Punon me bateri te rikarikueshme.
  • Rrota te gomuara te cilesise se larte, te pershtatshme per cdo lloj terreni.
  • Bluetooth dhe muzike.
  • Bateri Litiumi Samsung
  • Rrota me diameter 10.1- inch
  • Mund te ecni deri ne 20km me 1 karikim baterie.
  • Shpejtesi deri ne 12km per ore.
  • Karikohet plotesisht per 2 ore.

 

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “HoverBoard 10.1-inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *