Categories

HoverBoard 6.5 inch

Availability: Out stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-3

24,990 L

Nuk është I disponueshëm


Hoverbord eshte krijuar per t’ju lehtesuar levizjen e perditshme ne pune apo shtepi dhe duhet shume pak kohe per ta mesuar. Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet. Ka dy sesnosre ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t’u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.
Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem. Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla. Gjithashtu mund te rrotulloheni 360 grade ne vend.

 • Punon me bateri te rikarikueshme.
 • Rrota te gomuara te cilesise se larte, te pershtatshme per cdo lloj terreni
 • Pedale te gomuara qe sherbejne si sensor.
 • Drita te perparme LED qe do ju ndricojne rrugen gjate nates.
 • Bluetooth dhe muzike.
 • Kapaciteti i baterise: 4400mA
 • Me 1 karikim te plote mund te pershkruaj 15km deri 20km (ndikon pesha e perdoruesit, gjendja e rruges etj)
 • Kendi qe ngjit: nga 15°-30° (varet nga pesha e perdoruesit)
 • Fuqia e motorit: 2 x 250W
 • Shpejtesia maksimale: 10km ne ore
 • Madhesi e motorit: 6.5 inch
 • Permasat: 58.4 x 16.8 x 17.8 cm
 • Pesha maksimale qe mban: afersisht 100kg
 • Pesha e pajisjes: 10kg

 

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “HoverBoard 6.5 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *