KATEGORITE
Sale!

HoverBoard 8-inch

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-4

27,990 L 22,990 L

Description


Hoverbord eshte krijuar per t’ju lehtesuar levizjen e perditshme ne pune apo shtepi dhe duhet shume pak kohe per ta mesuar. Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet. Ka dy sesnosre ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t’u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.
Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem. Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla. Gjithashtu mund te rrotulloheni 360 grade ne vend.

 • Punon me bateri te rikarikueshme.
 • Rrota te gomuara te cilesise se larte, te pershtatshme per cdo lloj terreni.
 • Drita te perparme LED qe do ju ndricojne rrugen gjate nates.
 • Bluetooth dhe muzike.
 • Permasat: L58.5 x W23 x H21.5cm
 • Madhesia e pedales: 13.5cm
 • Diametri I gomes: 8inch
 • Bateria: Rechargeable LG Li-ion Battery Charger
 • Koha e karikimit: 2 0re
 • Shpejtesia maksimale: 10km/h
 • Pesha e  mbajtjes: 20kg minimale dhe maksimale 100kg
 • Pesha e produktit: 10kg

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HoverBoard 8-inch”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.