KATEGORITE
Sale!

Kamera per ambjent te jashtem Wifi

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-204

6,990 L 3,990 L

Description

Kamera me Wifi per ambjente te jashtme

Rezolucioni 960P (1280 x 960) HD.

IP66 Rezistent ndaj kushteve te motit.

Konfigurimi i shpejtë dhe i lehtë i Wi-Fi për iOS dhe Android duke përdorur Wireless.

Suporton Micro SD deri në 64GB.

Mund ta shikoni kudo qe ndodheni 24 ne 24 mjafton qe te jeni te lidhur me wifi.

Drita infra të kuqe qe mund te shikoni edhe naten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamera per ambjent te jashtem Wifi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.