L8,490Lekë

Në gjëndje

Kodi:K13-77

Krahaso

Remax CX-03

2 Kamera

Ekran 4.3 ” LCD

Markë: REMAX CX-03

Rezoluta Video: 1080p Full HD

Suporton karte memorie deri ne 32 gb

Mund te behet lidhja me kameren kryesore dhe nje kamer shtese qe mund te vendoset te pjesa mbrapa e makines

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamera per makine, pasqyre Remax CX-03”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?