Categories

Kufje Bluetooth Fineblue

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-68

2,490 L

Bluetooth V3.0

Universal në përputhje me të gjitha pajisjet Bluetooth

Mund te lidhet me dy letefona njekohesisht

Dhurate nje karikues telefoni per makine dhe nje fishe iphone 5/5s/6/6s.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje Bluetooth Fineblue”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +35545620032