KATEGORITE

Kufje Bluetooth Fineblue

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-68

2,490 L

Description

Bluetooth V3.0

Universal në përputhje me të gjitha pajisjet Bluetooth

Mund te lidhet me dy letefona njekohesisht

Dhurate nje karikues telefoni per makine dhe nje fishe iphone 5/5s/6/6s.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Bluetooth Fineblue”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.