KATEGORITE

Mp3 me bluetooth per makine BC09

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-50

2,290 L

Description

Mp3 me bluetooth per makine BC09

Mund te kryeni telefonata ne cdo moment ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio.

Mp3 me Bluetooth siguron lehtësi dhe siguri kur shoferi eshte ne levizje me automjet

Madhesia 106x49x31 mmm

FM Frekuenca: 87.5-108MHZ

USB Output: 5V / 3.1A

Tensioni 12V

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mp3 me bluetooth per makine BC09”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.