Categories

Mp3 me bluetooth per makine BC09

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-50

2,290 L

Mp3 me bluetooth per makine BC09

Mund te kryeni telefonata ne cdo moment ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio.

Mp3 me Bluetooth siguron lehtësi dhe siguri kur shoferi eshte ne levizje me automjet

Madhesia 106x49x31 mmm

FM Frekuenca: 87.5-108MHZ

USB Output: 5V / 3.1A

Tensioni 12V

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mp3 me bluetooth per makine BC09”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *