Categories

MP3 me bluetooth per makine CAR KIT X5

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-89

2,390 L 1,690 L

Me X5 Bluetooth ju mund të lidhni Smartphonin tuaj me kasetofonin e makines tuaj dhe dëgjoni muzike ose kryeni telefonata.

Një ekran LED dhe butona të mëdha të ju lejojnë të lehtë të kontrollojë transmetues FM 

Micro SD Card deri në 32GB

Mbështet input AUX linjë audio

Efekti Echo qe ben anullimin e zhurmës kur lidhet me biseden

1 porte USB

Kart memorie

Bluetooth version: V 3.0 + EDR

Frekuenca: 20 hz – 20kHz

Voltage: 5 V

Frekuencat: FM: 87.5 MHz – 108,0 MHz

Permasat: 15 x 5 x 3,5 cm

Pesha: 1.49 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MP3 me bluetooth per makine CAR KIT X5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54