Categories

MP3 me bluetooth per makine CAR KIT X5

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-89

2,390 L

Me X5 Bluetooth ju mund të lidhni Smartphonin tuaj me kasetofonin e makines tuaj dhe dëgjoni muzike ose kryeni telefonata.

Një ekran LED dhe butona të mëdha të ju lejojnë të lehtë të kontrollojë transmetues FM 

Micro SD Card deri në 32GB

Mbështet input AUX linjë audio

Efekti Echo qe ben anullimin e zhurmës kur lidhet me biseden

1 porte USB

Kart memorie

Bluetooth version: V 3.0 + EDR

Frekuenca: 20 hz – 20kHz

Voltage: 5 V

Frekuencat: FM: 87.5 MHz – 108,0 MHz

Permasat: 15 x 5 x 3,5 cm

Pesha: 1.49 gr

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “MP3 me bluetooth per makine CAR KIT X5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032