Categories

MP3 me bluetooth per makine T11

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-94

2,290 L 1,990 L

Model: T11

Bluetooth 3.0

FM transmetues që lidh në telefonin tuaj nëpërmjet Bluetooth ose AUX / Card TF

Një ekran i projektuar mirë dhe të lehtë për t’u përdorur finder frekuenca e bën akordim në të thjeshtë tuaj muzikë.

Frekuenca Channel varg: 87.5 MHz, 107.5MHz.

Tensioni 5 V

Distanca 10 m

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “MP3 me bluetooth per makine T11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032