KATEGORITE
Sale!

Ore Smartwatch Q50 per femije me GPS

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-225

5,990 L 4,990 L

Description

Smartwatch My Kid Q50 me karte SIM.

Kjo eshte ora e duhur e cila vjen ne ngjyra te ndryshme.

Ora ka te shenuar daten , oren , diten, GPS dhe butoni SOS i cili sherben per te ditur vendodhjen e femijes suaj kudo te jete.

Ora e zgjuar me GPS beni gjurmimin e femijeve.

Nëpërmjet një aplikacioni të shkarkueshëm, prindërit mund të gjurmojnë se ku janë fëmijët e tyre ose edhe thirrni orën e zgjuar për të biseduar me ta.

Funksioni i GPS dërgon një alarm nëse një fëmijë largohet nga zona e paracaktuar

Monitorimi në distancë: mikrofon me ndjeshmëri të lartë lejon prindërit të dëgjojnë në mjedisin e fëmijëve

Komunikimi me dy drejtime: prindërit mund të telefonojnë orën dhe fëmijët mund të thërrasin prindërit e tyre Telefonimi SOS me një çelës: mbajtja e butonit SOS për 3 sekonda do të telefonojë automatikisht prindërit

Madhësia e ekranit: 0.96 ”

Kompatibil me pajisjet Android dhe iOS

Bateria: 3.7V 400mA rechargeable 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ore Smartwatch Q50 per femije me GPS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.