L11,990Lekë

Në gjëndje

Kodi: K1-78

Krahaso

Ju mund te pergjigjeni ne telefon nga ora juaj e dores.

Shijoni muziken e mire kudo dhe kurdo.Funksione te tjera :Tingull dhe video regjistrues /alarm/kalendar/makine llogaritese.

Ju mund te beni foto dhe te regjistroni video ose te sinkronizoni smartfonin tuaj.

Ju mund te perdorni oren tuaj per te kontrolluar kameren e telefonit tuaj.

Parametrat: CPU: MTK2502
Bluetooth: V 4.0
RAM + ROM: 32MB RAM + 64MB ROM, TF Card up to 32 GB
Waterproof Degree: IP57 daily waterproof
Rezolucion: 240×240 pixel
Network: GSM850/900/1800/1900MHz
Perputhshmeria :  Android and iOS.

Shkarkoni APP perpara se ta perdorni per me shume detaje shihni manualin e perdorimit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ore Smartwatch GT88”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?