Categories

Ore Smartwatch GT88

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K1-78

9,990 L

Ju mund te pergjigjeni ne telefon nga ora juaj e dores.

Shijoni muziken e mire kudo dhe kurdo.Funksione te tjera :Tingull dhe video regjistrues /alarm/kalendar/makine llogaritese.

Ju mund te beni foto dhe te regjistroni video ose te sinkronizoni smartfonin tuaj.

Ju mund te perdorni oren tuaj per te kontrolluar kameren e telefonit tuaj.

Parametrat: CPU: MTK2502
Bluetooth: V 4.0
RAM + ROM: 32MB RAM + 64MB ROM, TF Card up to 32 GB
Waterproof Degree: IP57 daily waterproof
Rezolucion: 240×240 pixel
Network: GSM850/900/1800/1900MHz
Perputhshmeria :  Android and iOS.

Shkarkoni APP perpara se ta perdorni per me shume detaje shihni manualin e perdorimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ore Smartwatch GT88”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54