4,990 ALL

Në gjëndje

Kodi:K79

Krahaso

Lidhu në smartphone tuaj nëpërmjet Bluetooth dhe për të sjellë të gjitha tiparet për dore tuaj

Me karte SIM dhe karte memorie

Ekrani: 1.56 inch TFT LCD, 240 x 240 pixels

Kapaciteti i baterise 380 mAh

Tensioni 3.7 V

Bluetooth 3.0

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ore Smartwatch JJY-S6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top