2,190 ALL

Në gjëndje

Kodi:K13-82

Krahaso

LDNIO

Modeli SE3631

Me 3 priza dhe 6 porta USB per te karikuar telefonin

Energjia elektrike 3.4A.

Tensioni 100-240V

Gjatesia 1.6 meter

Fuqia : 2500W

Permasat: 138x90x43mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Prize 3-she dhe 6 porta USB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top