Categories

Ora, Mio Watch per femije

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K46-40

4,990 L 4,490 L

Mio watch me 7 – funksione

Eshte ore me ekran me prekje, me teknologji te larte dhe plotesisht e pershtatshme per femijen tuaj.

  • Mund te besh foto.
  • Te luash lojra fantastike.
  • Te regjistrosh zerin.
  • E rikarikushme.
  • Lidhet me pc.
  • Mund te mesosh alfabetin.
  • Memorie 512 mb.
  • 1.41 inch ose 3.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ora, Mio Watch per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54