Categories

Ora, Mio Watch per femije

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K46-40

4,990 L 4,490 L

Mio watch me 7 – funksione

Eshte ore me ekran me prekje, me teknologji te larte dhe plotesisht e pershtatshme per femijen tuaj.

  • Mund te besh foto.
  • Te luash lojra fantastike.
  • Te regjistrosh zerin.
  • E rikarikushme.
  • Lidhet me pc.
  • Mund te mesosh alfabetin.
  • Memorie 512 mb.
  • 1.41 inch ose 3.5 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ora, Mio Watch per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032