--> "> ');

45,990 L

Në gjëndje

Kodi:K09-81

Krahaso

TV ARIELLI LED FULL HD

Model 49DN4T2 49 ”

Ka rezolucion të plotë HD dhe vjen me Integruar Tuner Digital, kështu që ju nuk keni nevojë marrës shtesë për të parë TV dixhitale.

Ajo ka 3 input HDMI e bën të lehtë për të lidhur me pajisje të tjera digjitale argëtuese dhe përmban një port USB.

Madhesia e ekranit 49 ”

Rezolucion: HD 1920×1080 Full

Frekuenca: 50 Hz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “TV Arielli 49” FULL HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Your custom content goes here. You can add the content for individual product
Back to Top