Categories

TV Elektra 43 ” FULL HD

Availability: In stock

36,990 L

Televizor Elktra 43” Full HD

Rezoluta 1920 × 1080 pixels

Ekran LED

Frekuenca 100Hz

Marres Dixhital Tokesor dhe Kabllor i Integruar (DVB-T/C)

Portat:

3 porta HDMI

1 porte USB

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “TV Elektra 43 ” FULL HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032