Categories

Blender dore ZLN7733

Availability: In stock

2,990 L

Blenderi i dores  Zilan me 2 shpejtesi dhe thika mjaft te shpejta dhe te mprehta do te jete zgjdihja juaj per smoothi,salca,copetim te cdo ingredienti ushqimor.

Me shpejtesi  perkatese per cdo proces qe deshironi te realizoni. Ne koken e saj ka dy tehe tejet te mprehta.

Tensioni 220-240 V

Frekuenca 50Hz

Fuqia 175-200 W

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender dore ZLN7733”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54