Categories

Blender dore ZLN7733

Availability: In stock

2,990 L

Blenderi i dores  Zilan me 2 shpejtesi dhe thika mjaft te shpejta dhe te mprehta do te jete zgjdihja juaj per smoothi,salca,copetim te cdo ingredienti ushqimor.

Me shpejtesi  perkatese per cdo proces qe deshironi te realizoni. Ne koken e saj ka dy tehe tejet te mprehta.

Tensioni 220-240 V

Frekuenca 50Hz

Fuqia 175-200 W

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Blender dore ZLN7733”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032