4,990 L

In Stock

Kodi:K01-39

Blender Grundig

Fuqia 700 watts

2 nivele shpejtësie.

Funksioni Turbo për përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë e përbërësve të ndryshme

Në sajë të teh-ut të saj prej çeliku, ben grirjen te mishit, fruta, perime, arra etj.

Gjithashtu eshte e përshtatshme në mënyrë ideale për përgatitjen e ushqimit të fëmijës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender Grundig BL 6280L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top