L4,990Lekë

Në gjëndje

Kodi:K01-39

Krahaso

Blender Grundig

Fuqia 700 watts

2 nivele shpejtësie.

Funksioni Turbo për përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë e përbërësve të ndryshme

Në sajë të teh-ut të saj prej çeliku, ben grirjen te mishit, fruta, perime, arra etj.

Gjithashtu eshte e përshtatshme në mënyrë ideale për përgatitjen e ushqimit të fëmijës

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Blender Grundig BL 6280L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?