Categories

Ekspres Kafeje Severin 9213

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-95

2,990 L

Severin KA9213

Fuqia 450 W

Kapaciteti për 2 gota

Ne paketim keni dhe 2 gota porcelani

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ekspres Kafeje Severin 9213”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032