4,500

Në gjëndje

Kodi:K2-170

Deshironi te skuqni patate nga te gjitha anet me shume shije?

Ne ju sjellim kete friteze te mrekullueshme,me vellim 1 L.Perdoreni edhe si banjomari.

Me  fuqi 900 w, 6 pirunj, mbrojtje nga mbinxehja, komandim me manopola.

Keni minutazhin dhe graden per cdo ushqim.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Friteze FFR 1290 CB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top