Categories

Fshese me Korent Jinke JK-2013

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

K86-22

9,990 L

E Pershtatshme per te pastruar ne cdo cep te shtepise.

Pastroni shpejt dhe lehte mbeturinat, flokët, pluhurat, therrimet etj. 

Pesha: 6.9 kg  

Përmasat e Produktit: 49.5 * 32 * 33cm

Filtra të shumte filtrojnë pluhurin tërësisht

Fuqia: 2600W

Efikase dhe e shpejtë.

Kapaciteti 2,5L

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Fshese me Korent Jinke JK-2013”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032