Categories

Fshese me Korent Jinke JK-2013

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

K86-22

9,990 L

E Pershtatshme per te pastruar ne cdo cep te shtepise.

Pastroni shpejt dhe lehte mbeturinat, flokët, pluhurat, therrimet etj. 

Pesha: 6.9 kg  

Përmasat e Produktit: 49.5 * 32 * 33cm

Filtra të shumte filtrojnë pluhurin tërësisht

Fuqia: 2600W

Efikase dhe e shpejtë.

Kapaciteti 2,5L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese me Korent Jinke JK-2013”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54