Categories

Fshese korenti hoover telios plus TE70_TE15011

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K42-3

12,990 L

Fshese korenti Hoover Telios plus me 700 Watt per nje pastrim te shpejte.

Qese Pluhuri është kapacitet 3.2 litra dhe alarme kur është koha për të ndryshuar.

Me rrota gome rrokulliset lehtë dhe të qetë për të gjitha llojet e katit.

Filteri lahet me uje te rrjedhshem.

Me klas energjie A

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Fshese korenti hoover telios plus TE70_TE15011”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032