Categories

Fshese korenti hoover telios plus TE70_TE15011

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K42-3

12,990 L

Fshese korenti Hoover Telios plus me 700 Watt per nje pastrim te shpejte.

Qese Pluhuri është kapacitet 3.2 litra dhe alarme kur është koha për të ndryshuar.

Me rrota gome rrokulliset lehtë dhe të qetë për të gjitha llojet e katit.

Filteri lahet me uje te rrjedhshem.

Me klas energjie A

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese korenti hoover telios plus TE70_TE15011”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54