14,000 ALL

Në gjëndje

Kodi: K42-4

Krahaso

Kjo fshese korenti ka 2300 wat fuqi.

E shkelqyer per njerezit qe vuajne nga alergjite dhe nga astma.

Filtri mund te lahet .Ka nje koke furce enkas per heqjen e qimeve te kafsheve.

Vjen me nje koke furce turbo per nje pastrim mjaft te shpejte.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Fshese korenti RUSH allergy care TCR4235-011”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top