Categories

Fshese me korent Hoover Robo Com RBC 006-011

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K42-6

38,000 L

Roboti ka 9 programe pastrimi me butona te ndjeshem me prekje.

Super i heshtur gjate pastrimit 60 dBA,mund ta programoni per punet e perditshme ose javore.

Heq pluhurin ne cdo kend te shtepise tuaj,pastron deri ne 90 minuta.

Lecka ne baze e ben me te lehte pastrimin ne siperfaqje druri dhe mermeri.

Jeni apo nuk jeni ne shtepi fal programimit roboti fillon pastrimin. Ka programim javor.Ne fund te procesit shkon ne vendin e tij fillestar.

 • Diametri: 32 cm
 • Lartësia: 8.5 cm
 • Pesha: 3.2 Kg
 • Niveli zhurmes: 60 dB
 • Autonomia: 90 Minuta
 • ditore dhe javore programimit: Po
 • Ekran LCD:po
 • Kthimi automatike në bazë: Po
 • llamba UV (anti-microbial): Jo
 • Sensorë anti-vjeshtë: Po
 • Remote Control: Po
 • Shihni videon per perdorim:

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Fshese me korent Hoover Robo Com RBC 006-011”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032