Categories

Fshese me korent Philips FC8472/01

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K1-39

14,990 L

Jeni ne merak se lodheni  dhe nuk e hiqni pluhurin totalisht nga ambjenti juaj?

Mos kini me keto dilema pasi sjellim fshesen me korent me depozit pluhuri 1.5 L.

Fuqia e motorrit: 1800 W

Fuqia thithese: 350 W

Nuk do kete hapesire ne shtepine tuaj qe mos te pastrohet.

Gjatesia e kordonit 9m.

Blini vetem produkte origjinale.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Fshese me korent Philips FC8472/01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032