Categories

Fshese me korent Philips FC8472/01

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K1-39

14,990 L

Jeni ne merak se lodheni  dhe nuk e hiqni pluhurin totalisht nga ambjenti juaj?

Mos kini me keto dilema pasi sjellim fshesen me korent me depozit pluhuri 1.5 L.

Fuqia e motorrit: 1800 W

Fuqia thithese: 350 W

Nuk do kete hapesire ne shtepine tuaj qe mos te pastrohet.

Gjatesia e kordonit 9m.

Blini vetem produkte origjinale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese me korent Philips FC8472/01”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54