Ulje
gershere-kuzhine-1
  • gershere-kuzhine-1
  • gershere-kuzhine-duke-prere

1,390 990Lekë

Në gjëndje

07
Days
09
Hours
13
Mins
41
Secs
Krahaso

Jane super gershere te cilat do ju sherbejne per kuzhinen tuaj ose perdorim ne restorant.

Me keto gershere do mund te prisni ushqime te permasave te medha si kalli misri,karroten e forte, qepe,sallam,molle te medha,mishin e pules dhe gjelit.

Prisni ne pjese te vogla,feta te holla.

Gershera e zgjuar mund ta bej cdo gje vet pa ju sforcuar duart.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Gershere kuzhine “Clever Cutter””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Scroll Up